poniedziałek, 23 maja

Nożownik złapany

Policja zatrzymała 15-latka, który zaatakował nożem mężczyznę w jednym z bloków w centrum Piły. Sprawca trafił w ręce funkcjonariuszy już dzień po zdarzeniu. Teraz odpowiadać będzie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.
Jak poinformował Wojciech Zeszot z Komendy Powiatowej Policji, do zdarzenia doszło w jednym z wieżowców w centrum Piły. Jednej z mieszkańców, który zszedł do piwnicy, został zaczepiony przez grupę nieznanych mu nastolatków. Słowne zaczepki po chwili przerodziły się w awanturę i szarpaninę. Jeden z chłopców wyciągnął nóż, a następnie ugodził nim mężczyznę.

Bez zagrożenia…

Na szczęście zadana rana nie zagrażała życiu mężczyzny. Nastoletni agresorzy ustalili między sobą nieprawdziwą wersję zdarzenia, którą mieli przekazać policji w razie ewentualnego spotkania. Sprawca zaś usunął swoje profile w mediach społecznościowych, aby odsunąć podejrzenia od siebie. Nie przeszkodziło to jednak funkcjonariuszom w ustaleniu faktycznego przebiegu zdarzenia. 15-latek trafił w ręce organów ścigania dzień po sytuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *